Co warto wiedzieć na temat implantów?

Implanty to trwały i skuteczny sposób na uzupełnienie ubytków w naszej jamie ustnej. Niezależnie od wieku, pomoże nam cieszyć się pięknym uśmiechem oraz wyglądać schludnie i porządnie. Co warto wiedzieć na temat tego typu zabiegów? Jakie są zalety implantów?

Zalety implantów

Główną zaletą jest to, że implanty zębów są trwałą i bezpieczną metodą na naturalny wygląd naszej jamy ustnej. Znacznie przewyższają one zwykłe protezy, ponieważ nie musimy o nich każdego dnia pamiętać. Jest to metoda wygodna i komfortowa. Zakładanie implantów nie wymaga również szlifowania zdrowych zębów. Nie musimy też obawiać się reakcji alergicznych, ponieważ implanty wykonane są z czystego tytanu, który jest obojętny dla zdrowia człowieka.

Ceny implantów

Każdego roku rozwój w wielu dziedzinach stomatologi sprawia, że zabiegi stają się coraz tańsze. Również nowoczesna implantologia staję się dostępna dla szerszego grona chętnych. Na jakie koszty więc powinniśmy być przygotowani? Wszczepienie pojedynczego implantu to około 3500 zł.
Na implantach zębów nie warto oszczędzać, ponieważ może się okazać, że i tak zapłacimy sporą sumę pieniędzy, a implanty się nam nie przyjmą, co byłoby stratą pieniędzy.

Gdzie wykonać zabieg wszczepiania implantów?

Warto zdecydować się na gabinet stomatologiczny, który jest sprawdzony i cieszy się dobrą opinią. Trzeba pamiętać, że nie jest to taki prosty zabieg i aby implant się przyjął, musi zając się nim prawdziwy specjalista. Niezbędne jest doświadczenie w tej dziedzinie oraz nowoczesne podejście.

Otagowano , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.