Koloryzacja włosów 3d – jak zrobić

W koloryzacji włosów trendy zmieniają się systematycznie. To naturalne zjawisko, ponieważ kobiety lubią zmiany i próbowanie nowych rozwiązań. A ponieważ farbowanie włosów jest popularne od lat, większość pań już przetestowała różne kolory, nie mówiąc już o odcieniach. Szukają zatem czegoś nowego, co jednocześnie zapewni im możliwie naturalny wygląd. Właśnie w stronę natury skłania się bowiem współczesna moda. Koloryzacja 3D zapewnia taki efekt – tłumaczą profesjonalni fryzjerzy z salonu Berendowicz-Kublin.pl.

Kolory podobne, ale jednak różne

Podstawą koloryzacji 3D jest nakładanie różnych odcieni farby za pomocą specjalnych pasków. Przyczepia się je na całej długości włosów, a poszczególne pasma pokrywa odmiennymi kolorami i odcieniami. Choć stosuje się tu kilka barw, to jednak muszą one pasować do siebie i należeć do tej samej gamy kolorystycznej. W przeciwnym wypadku efekt będzie daleki od zamierzonego. Dlatego koloryzację 3D najlepiej powierzyć zaufanemu fryzjerowi. To usługa nieco droższa od zwykłego malowania włosów, ale daje niesamowity efekt trójwymiarowości.

Więcej zdrowych włosów

Większość Polek ma proste, dosyć cienkie włosy. Dzięki koloryzacji 3D mogą optycznie je zagęścić i zwiększyć ich ilość. Modelowanie włosów jest wówczas prostsze i przynosi lepsze efekty. A włosy wyglądają naturalnie, zdrowo i wyraziście. Ich głębię wydobywa dodatkowo także zmieniające się światło – przekonują specjaliści z (https://www.berendowicz-kublin.pl/).

Otagowano , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.