Cry Babies, czyli idealna zabawka na Mikołaja dla Twojego dziecka

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym z zabawkami (https://www.krolestwodzieci.pl/)

6 grudnia to dla każdego dziecka ważny dzień w kalendarzu. Najmłodsi nie mogą doczekać się wizyty Mikołaja, który obdaruje ich wymarzonymi zabawkami. Rodzice dwoją się więc i troją, żeby wybrać dla swojej pociechy idealny prezent i wywołać na twarzy malucha szeroki uśmiech. Gadżetem, który z pewnością przypadnie dziecku do gustu i sprawi ogromną frajdę, jest interaktywny bobas z serii Cry Babies.

Bobas – zabawka, która bawi i uczy

Dlaczego warto podarować maluchowi właśnie laleczkę bobasa? Ta od lat towarzysząca dzieciom zabawka pełni podwójną rolę – nie tylko sprawia radość, ale także uczy. Bawiąc się lalką, najmłodsi doskonalą umiejętność wyrażania i nazywania uczuć, uczą się odpowiedzialność i troski. Laleczka to również dobre przygotowanie do roli starszego rodzeństwa czy kuzynostwa – dzięki niej łatwiej wytłumaczyć, na czym polega opieka nad niemowlęciem.

Taka zabawka to doskonały prezent nie tylko dla dziewczynki, ale również dla chłopca – jeśli dziecko ma wyrosnąć na wrażliwą i empatyczną osobę, ważne, żeby dbać o prawidłowy rozwój jego sfery emocjonalnej.

Dlaczego bobas Cry Babies?

Bobas Cry Babies to nowość na rynku zabawek. Interaktywna lalka nie tylko urozmaica zabawę, ale przede wszystkim umożliwia maluchowi lepsze wczucie się w rolę rodzica. Laleczki z serii Cry Babies płaczą prawdziwymi łzami, wydają odgłosy przypominające niemowlę, reagują za czynności, które wykonuje wokół nich dziecko – na przykład uspokajają się, kiedy dostaną smoczek.

Dostępne w wielu modelach przypadną do gustu każdemu maluchowi. Każda z laleczek ma inny kolor oczu i włosów oraz strój (zawsze stylizowany na zwierzątko) – każdy rodzic znajdzie w asortymencie zabawkę dla swojej pociechy.

 

Lalki Cry Babies można obejrzeć i kupić za pośrednictwem sklepu internetowego naszego partnera: https://www.krolestwodzieci.pl/750-lalki-interaktywne.

Otagowano , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.